Oteller için Gizli Müşteri
Denetimlerinin Önemi ve Faydaları

Neden Oteller?

Otelcilik sektörü, hizmet verme şekli nedeniyle birçok sektörden ayrışmaktadır. Birçok sektörde ürün veya hizmeti alan taraf ürün veya hizmet değiş tokuşunu yaptıktan sonra alanı terk eder. Satış sonrası süreçlerde de bir sorun yaşanmadığı durumlarda memnuniyetsizlik ortaya çıkma potansiyeli hızlı ve net bir şekilde azalır.

Konaklama ve otelcilik sektörlerindeyse hizmet alınan süre boyunca müşteri tesistedir. Doğrudan kendini etkilemese bile aksaklık, hata ve eksikleri bizzat görme olasılığı yüksektir. Üstelik hizmet süresi uzadıkça bu olasılık artmaya devam eder. Bu nedenle, verdiği hizmetin doğası gereği otelcilik sektörü gizli müşteri deneyimlerden en çok ve en verimli biçimde faydalanabilecek sektörlerden biridir.

  • Covid-19 Güvenli Hizmet Denetimi
  • Güvenlik ve Misafir İlişkileri Yönetimi
  • Sunum Alanları ve Mutfak Temizliği
  • Temizlik ve Dezenfeksiyon Kontrolü
  • Kat ve Oda Temizliği ve Dezenfeksiyonu
  • Çamaşırhane, Üniforma ve KKD Denetimi
  • Yüzme Havuzları ve Kullanım Suları

Neler Yapıyoruz?

Talep edilen tüm süreçler için, eğitimli ve deneyimli uzman personel veya personellerimiz müşterilerinizden ayırt edilmeden denetim tarihinden önce denetim yapılacak otelde konaklamak için rezervasyon yaptırmaktadır. Kapsamlı bir araştırma ile gizli bir şekilde denetimlerimizi tamamlıyor ve otelden talep edilen denetim süresi içerisinde otelden ayrılıyoruz.
Denetçilerimizden gelen bilgiler dahilinde müşterilerimize detaylı bir rapor hazırlıyoruz.

81

Şehir


Oteller için Türkiye'nin Tüm İllerinde Denetim Hizmeti Veriyoruz
4910

Otel


Tüm Oteller İçin Gizli Müşteri Denetim Hizmeti Vermekteyiz
70

Denetçi


Güçlü Kadromuzu Yeni Çalışma Arkadaşlarımız İle Daha da Güçlendirdik
20

Yıldan Fazla Tecrübe


Denetim Sektöründe Yılların Kazandırmış Olduğu Eşsiz Tecrübe

Link Uygunluk Değerlendirme ve Denetim Hizmetleri
Anonim Şirketi

Link Uygunluk Değerlendirme ve Denetim Hizmetleri Anonim Şirketi; alanında uzman, deneyimli ve dinamik kadrosuyla gıda sektöründen turizme, eğitimden geri dönüşüme, taşımacılıktan lojistik sektörüne kadar geniş yelpazede uygunluk değerlendirme hizmetleri ile müşterilerimizin süreç iyileştirmelerinde fark yaratmaktadır.

Farkımız; tarafsızlık ve bağımsızlık ilkeleri doğrultusunda, artı değer yaratan hizmetler üreterek, firmaların uluslararası pazarda rekabet edebilmeleri için gelişimine katkı sağlamaktır.

Hizmetlerimizi, müşterilerimizi odağımıza alarak, güven esasına dayalı proaktif yaklaşımla ve bütünsel anlayışla gerçekleştiririz.

Öneri ve Teklif Alın

Uzman ekibimize ulaşarak firmanızın değişen sektör koşulları karşısında ne tür belgelendirme, standardizasyon, akreditasyon veya denetimlere ihtiyaç duyduğu hakkında bilgi alabilirsiniz. Belirli bir akreditasyon, belgelendirme veya akreditasyon hizmeti hakkında teklif ve bilgi almak için de bize ulaşabilirsiniz.