Link Control Uygunluk Değerlendirme ve Denetim Hizmetleri

Link Group Şirketleri

Link Group olarak, Link Gözetim ve Ekspertiz Hizmetleri Ltd. Şti. unvanıyla gözetim ve ekspertiz hizmetleri alanında birikim ve deneyimimizi sunmaya başladığımız 1999 yılından bu yana dikkatli ve emin adımlarla uzun bir yol aldık.

Uluslararası gözetim hizmetleri alanındaki faaliyetlerimiz Amerika, İngiltere ve Hollanda’da yerleşik “emtia gözetimi” alanına odaklı ve bu alanda uzmanlaşmış alt firmalarımız üzerinden devam etmektedir.

Ne Yapıyoruz?

Link Group bünyesindeki bu faaliyetlerimize ek olarak Link Sigorta, Gözetim ve Marine, Türkiye’deki 8 ofisinde denetim, ekspertiz ve belgelendirme alanına odaklanarak hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Link Group bünyesinde denetim, gözetim ve belgelendirme hizmetlerine odaklanmak üzere yola çıkan Link Control, Link Group’un deneyim ve uzmanlığını arkasına alarak sektöre hızlı bir giriş yaptı.

Salgın döneminde çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren iş ortaklarımızın işlerinin sekteye uğramaması ve belgelendirme/denetim süreçlerinin en hızlı biçimde tamamlanabilmesi için eğitimli personel sayımızı da arttırarak hizmet vermeye devam ettik. Haziran 2020’den bu yana COVID-19 salgın önlemleri kapsamında TSE (Türk Standartları Enstitüsü) ile iş birliği içinde otel, mağaza, fabrika, atölye, ofis, restoranların da aralarında bulunduğu 1000’den fazla kurum ve işletmeyi denetledik.

Sivil toplum ve sektörel örgütlenmelere büyük önem veren firmamız; Çelik Dış Ticaret Derneği, Kosder, UDDER, UGFD, AGFD, DTO, İTO gibi örgütlenmelerde temsilciler bulundurmaktadır.

Geniş bir alana yayılan deneyimimiz ve kendini geliştirmeye, öğrenmeye doymayan ekibimiz sayesinde demir çelik sektöründen turizm otelciliğe, yeme içme sektöründen tüketici elektroniği ve ev gereçleri sektörlerine kadar yayılan geniş bir yelpazede hizmet verdik ve vermeyi sürdürüyoruz.

Link Uygunluk Değerlendirme ve Denetim Hizmetleri
Anonim Şirketi

Link Uygunluk Değerlendirme ve Denetim Hizmetleri Anonim Şirketi; alanında uzman, deneyimli ve dinamik kadrosuyla gıda sektöründen turizme, eğitimden geri dönüşüme, taşımacılıktan lojistik sektörüne kadar geniş yelpazede uygunluk değerlendirme hizmetleri ile müşterilerimizin süreç iyileştirmelerinde fark yaratmaktadır.

Farkımız; tarafsızlık ve bağımsızlık ilkeleri doğrultusunda, artı değer yaratan hizmetler üreterek, firmaların uluslararası pazarda rekabet edebilmeleri için gelişimine katkı sağlamaktır.

Hizmetlerimizi, müşterilerimizi odağımıza alarak, güven esasına dayalı proaktif yaklaşımla ve bütünsel anlayışla gerçekleştiririz.

Öneri ve Teklif Alın

Uzman ekibimize ulaşarak firmanızın değişen sektör koşulları karşısında ne tür belgelendirme, standardizasyon, akreditasyon veya denetimlere ihtiyaç duyduğu hakkında bilgi alabilirsiniz. Belirli bir akreditasyon, belgelendirme veya akreditasyon hizmeti hakkında teklif ve bilgi almak için de bize ulaşabilirsiniz.